Харченко Олександр Миколайович

0

Місце роботи: ОКЗ «Сумський обласний клінічний психоневрологічний диспансер»
Посада: лікар — психіатр
Склад корупційного правопорушення: Харченко О.М. будучи службовою особою, яка на постійній основі обіймає посаду, пов'язану з виконанням організаційно-розпорядчих обов'язків, діючи умисно, повторно, з корисливих мотивів, одержав хабарі від Шкут Я.С. в сумі 2000 грн., від Панкратова О.А. в сумі 300 грн. та від Морозової Л.Г. в сумі 1500 грн. за прискорену видачу ним, як лікарем — психіатром ОКЗ «СОКПД», сертифікатів про проходження обов'язкових попередніх та періодичних психіатричних оглядів, а також за сприяння, використовуючи надані йому службові повноваження, в отриманні Шкут Я.С, Кузьменко О.В. та Морозовою Л.Г. медичних довідок щодо придатності до керування транспортними засобами, кваліфікуючою ознакою якого є вчинення злочину повторно.
Вид покарання (стягнення): Харченка Олександра Миколайовича визнати винним у вчиненні злочину, передбаченого ст. 368 ч.3 КК України та призначити йому покарання із застосуванням ст. 69 КК України у виді позбавлення волі на строк 3 роки з позбавленням права обіймати посади, пов»язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов»язків на підприємствах, установах, організаціях незалежно від форми власності на строк 2 роки, без конфіскації майна. На підставі ст.75 КК України звільнити від відбування призначеного основного покарання з випробуванням з іспитовим строком 2 роки.
Дата судового рішення: 2012-11-01
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 368. Одержання хабара

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.