Федченко Ірина Іванівна

0

Місце роботи: Відділ культури і туризму Носівської районної державної адміністрації Чернігівської області
Посада: бухгалтер
Склад корупційного правопорушення: Заволодіння бюджетними грошовими коштами у великих розмірах шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем за попередньою змовою групою осіб; складання завідомо неправдивих документів та внесенні службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, що спричинило тяжкі наслідки за попередньою змовою групою осіб
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 70 КК України за сукупністю злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим визначити Федченко Ірині Іванівні остаточне покарання у виді позбавлення волі строком п’ять років з позбавленням права обіймати посаду бухгалтера строком два роки з штрафом в сумі 4 250 (чотири тисячі двісті п’ятдесят) гривень. На підставі ст. 75 КК України Федченко І.І. від відбування основного покарання звільнити з випробуванням з іспитовим строком три роки.
Дата судового рішення: 2012-08-09
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.