Кобилюк Микола Васильович

0

Місце роботи: Глибоцьке об'єднання районного військового комісаріату Чернівецької області
Посада: військовий комісар
Склад корупційного правопорушення: Одержання службовою особою в будь-якому вигляді хабара за виконання в інтересах того, хто дає хабар, будь-якої дії з використанням наданого їй службового становища.
Вид покарання (стягнення): Кобилюка Миколу Васильовича визнати винним у вчинені злочину передбаченого ч.1 ст. 368 КК України і міру покарання йому призначити у виді штрафу в розмірі 8 500 (вісім тисяч п’ятсот) гривень, 00 копійок з позбавленням права займати керівні посади в органах державної влади і місцевого самоврядування строком на 1 (один) рік.
Дата судового рішення: 2012-08-23
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 368. Одержання хабара

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.