Іваненко Микола Миколайович

0

Місце роботи: ВКМСД Дніпровського РУ ГУ МВС України в м. Києві
Посада: оперуповноважений
Склад корупційного правопорушення: Службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційного документу завідомо неправдивих відомостей
Вид покарання (стягнення): Іваненка Миколи Миколайовича визнати винним у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст. 366, КК України та призначити йому покарання у виді штрафу в розмірі 100 (сто) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що на день розгляду справи становить 1700 грн. з позбавленням права обіймати посади в органах влади та правоохоронних органах на строк — 1 рік.
Дата судового рішення: 2012-07-24
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.