Гнатюк Володимир Ярославович

0

Місце роботи: ТОВ «Луцьк-Оздобуд»
Посада: генеральний директор.
Склад корупційного правопорушення: Неналежне виконання службовою особою своїх службових обов’язків через несумлінне ставлення до них, що спричинило тяжкі наслідки
Вид покарання (стягнення): Гнатюка Володимира Ярославовича визнати винним у вчиненні злочину, передбаченого ст.367 ч.2 КК України та призначити покарання у виді 2-х (двох) років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням фінансово-розпорядчих обов’язків в сфері господарської діяльності, строком на 2 (два) роки без штрафу. На підставі ст. 75 КК України звільнити Гнатюка В.Я. від відбування призначеного основного покарання, якщо він протягом 2-х (двох) років іспитового строку не вчинить нового злочину. На підставі ст. 1 п. «в»Закону України «Про амністію у 2011 році»звільнити Гнатюка Володимира Ярославовича від призначеного основного покарання.
Дата судового рішення: 2012-08-27
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 367. Службова недбалість

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.