Ільїн Іван Васильович

0

Місце роботи: ПС БПС Криворізького міського управління УМВС України в Дніпропетровській області
Посада: інспектор
Склад корупційного правопорушення: Зловживання службовим становищем, тобто умисне, з корисливих мотивів, використанні службового становища всупереч інтересам служби, що заподіяло істотну шкоду інтересам держави, і скоєно працівником правоохоронного органу
Вид покарання (стягнення): Визнати винним за ст. 364 ч.3 КК України та призначити покарання у вигляді 5 / п'яти / років позбавлення волі, в силу ст.77 КК України без конфіскації майна, з позбавленням права обіймати будь-які посади в правоохоронних органах строком на три роки. На підставі ст. 54 КК України Ільїна Івана Васильовича позбавити спеціального звання-старшина міліції. У відповідності зі ст. 75 КК України звільнити Ільїна І.В. від відбування призначеного основного покарання у вигляді позбавлення волі, з випробуванням, якщо в період випробувального терміну -3 / трьох / років він не вчинить нового злочину, і виконає покладені на нього обов'язки.
Дата судового рішення: 2012-09-11
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.