Юрченко Сергій Сергійович

0

Місце роботи: Сімферопольський слідчий ізолятор УДДУПВП в АР Крим
Посада: старший оперуповноважений
Склад корупційного правопорушення: Зловживання владою, тобто умисне в інтересах третіх осіб, використання службовою особою влади всупереч інтересам служби, що заподіяло істотну шкоду державним інтересам у вигляді підриву авторитету правоохоронних органів — Управління Державного департаменту України з питань виконання покарань в АРК та Сімферопольського слідчого ізолятора, вчинені працівником правоохоронних органів.
Вид покарання (стягнення): ЮРЧЕНКО СЕРГІЯ СЕРГІЙОВИЧА визнати винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 364 КК України та призначити йому покарання у вигляді 5 (п'яти) років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах строком на 3 роки. На підставі ст.75 КК України від покарання у вигляді позбавлення волі Юрченко С.С. звільнити, якщо він протягом 2 років іспитового строку не вчинить новий злочин і, у відповідність зі ст.76 КК України, буде повідомляти органам кримінально-виконавчої системи про зміну свого місця проживання та періодично з'являтися в ці органи для реєстрації. Строк випробування встановити з 24 вересня 2012 р. На підставі ст. 54 КК України позбавити Юрченко Сергія Сергійовича спеціального звання — старший лейтенант внутрішньої служби.
Дата судового рішення: 2012-09-24
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.