Меняйло Олег Павлович

0

Місце роботи: ПП «Агенс»
Посада: директор.
Склад корупційного правопорушення: Замах на заволодіння чужим майном, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене в особливо великих розмірах за попередньою змовою групою осіб.
Вид покарання (стягнення): за ч.2 ст.15, ч.5 ст.191 КК України, із застосуванням ст. 69 КК України, призначити покарання, не передбачене санкцією цієї статті, у вигляді штрафу в сумі 3000 (три тисячі) гривень, а також застосувавши п.2 ст. 69 КК України до додаткового покарання — без позбавлення права займати посади, пов'язані з веденням організаційно-розпорядчого та адміністративно-господарської діяльності та без конфіскації майна.
Дата судового рішення: 2012-06-26
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.