Безуглий Олександр Григорович

0

Місце роботи: Чаплинська селищна рада
Посада: голова
Склад корупційного правопорушення: Службова недбалість, а саме неналежне виконання службовою особою своїх службових обов’язків через несумлінне ставлення до них ,що спричинило тяжкі наслідки.
Вид покарання (стягнення): Безуглого Олександра Григоровича визнати винним у вчинені злочину за ч.2 ст.367 КК України і призначити покарання у вигляді двох років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані зі здійсненням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій на строк один рік, без штрафу. Відповідно до ст.ст.75, 76 КК України звільнити засудженого від відбуття покарання, встановивши іспитовий строк один рік.
Дата судового рішення: 2012-04-25
Номер судового рішення: 405/466/12
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 367. Службова недбалість

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.