Шпильова Лариса Леонідівна

0

Місце роботи: ДПІ у Запорізькому районі Запорізької області ДПС України
Посада: головний державний податковий інспектор відділу інформатизації та обліку платників податків
Склад корупційного правопорушення: Шпильова Л.Л., будучи посадовою особою державної податкової служби, діючі умисно із корисливих мотивів, порушила встановлені законом обмеження щодо використання службових повноважень та пов’язаних з цим можливостей з одержанням за це неправомірної вигоди у розмірі, що не перевищує п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, чим вчинила адміністративне корупційне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 172-2 КУпАП.
Вид покарання (стягнення): Накласти на Шпильову Ларису Леонідівну адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 1020,00 грн. з конфіскацією в дохід держави незаконно одержаної неправомірної вигоди матеріального характеру у вигляді: 1 пляшки вина «Мускат», 1 коробки цукерок «Raffaello»на загальну суму 136,41 грн. та грошей номіналом 200 грн., які знаходяться на зберіганні у Відділі внутрішньої безпеки при ДПС у Запорізькій області УВБ ДПС України, стягнувши з неї в ДУДКУ в Запорізькій області, ЄДРПОУ 34677014, МФО 813015, код платежу 21081300, р/р 31111149700122, отримувач Держбюджет Запорізького району 1020 грн. 00 коп.
Дата судового рішення: 2012-07-19
Номер судового рішення: 0810/2508/2012
Кодекси: Кодекс України про адміністративні правопорушення
Статті кодексів: Стаття 172-2. Порушення обмежень щодо використання службового становища

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.