Павлій Анатолій Андрійович

0

Місце роботи: 
Посада: 
Склад корупційного правопорушення: Шахрайство, тобто заволодіння чужим майном шляхом обману та зловживання довіро, за попередньою змовою групою осіб, вчинене повторно; заволодіння чужим майном шляхом обману і зловживання довірою (шахрайство), вчинене повторно, в складі організованої злочинної групи; закінчений замах на заволодіння чужим майном шляхом обману та зловживання довірою (шахрайство), вчинене в складі організованої злочинної групи, повторно; закінчений замах на збут підробленого документу, який видається та посвідчується установою, яка має право видавати та посвідчувати такі документи і який надає права і звільняє від обов’язків, вчинений повторно; підбурення до давання хабара, вчинене повторно; вчинене в складі організованої злочинної групи підбурення до давання хабара, кваліфікуючою ознакою якого є вчинення злочину повторно; вчинений в складі організованої злочинної групи закінчений замах на підбурення до давання хабара, кваліфікуючою ознакою якого є вчинення злочину повторно
Вид покарання (стягнення): На підставі ч.1 ст. 70 КК України за сукупністю злочинів шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим призначити Павлію А.А. покарання у виді позбавлення волі на строк 5 років без конфіскації майна. На підставі ст. 75 КК України звільнити Павлія А.А. від покарання з випробуванням з іспитовим строком 3 роки.
Дата судового рішення: 2012-06-25
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.