Гіржев Дмитро Васильович

0

Місце роботи: Державна автомобільна інспекція з обслуговування адміністративної території Березанського району УДАІ УМВС України в Миколаївській області
Посада: начальник відділення.
Склад корупційного правопорушення: Одержання хабара, а саме –одержання службовою особою в будь-якому вигляді хабара за виконання та невиконання в інтересах того, хто дає хабара та в інтересах третьої особи, дій з використанням наданої їй влади та службового становища, вчинене службовою особою, яка займає відповідальне становище, повторно
Вид покарання (стягнення): Гіржева Дмитра Васильовича визнати винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 368 КК України (в редакції статті КК України, що діяла на момент вчинення злочину), та призначити йому покарання у виді позбавлення волі строком на п’ять років з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних та інших органах державної влади строком на три роки, з конфіскацією майна.На підставі ст. 54 КК України, позбавити Гіржева Дмитра Васильовича звання капітан міліції.
Дата судового рішення: 2012-06-25
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 368. Одержання хабара

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.