Танасієнко Олександр Миколайович

0

Місце роботи: СДІМ Білгород-Дністровського МВ ГУ МВС України в Одеській області
Посада: дільничний інспектор міліції
Склад корупційного правопорушення: Танасієнко О.М., використовуючи свої службові повноваження та пов'язані з цим можливості з метою одержання неправомірної вигоди, шляхом раніше висловлених на адресу Продана І.П. погроз про порушення кримінальної справи відносно останнього, так як Танасієнко О.М. та Скаленко В.В., проводячи перевірку за зверненням Черепніна М.Ю. за фактом отримання тілесних ушкоджень останнім намагались довести причетність Продана І.П. до нанесення тілесних ушкоджень Черепніну М.Ю., незаконно, безпідставно надав перевагу Продану І.П. шляхом не прийняття відносно останнього рішення за фактом отримання тілесних ушкоджень Черепніним М.Ю. одержав неправомірну вигоду, від Продан І.П., в розмірі 50 доларів США та 400 гривень.
Вид покарання (стягнення): Визнати Танасієнко Олександра Миколайовича винним в здійсненні адміністративного правопорушення, відповідальність за яке передбачена ч.1 ст.172-2 КУпАП. Танасієнко Олександра Миколайовича притягнути до адміністративної відповідальності за ч.1 ст. 172-2 КпАП України і піддати адміністративному стягненню у вигляді штрафу в розмірі 850 гривень на користь держави.
Дата судового рішення: 2012-04-05
Номер судового рішення: 1505/1605/2012
Кодекси: Кодекс України про адміністративні правопорушення
Статті кодексів: Стаття 172-2. Порушення обмежень щодо використання службового становища

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.