Афендіков Євгеній Геннадійович

0

Місце роботи: СУР Куйбишевський РВ ДГУ ГУМВС України в Донецькій області
Посада: Старший оперуповноважений
Склад корупційного правопорушення: Діючи навмисне, будучи посадовою особою, вчинив одержання хабара, сполучене з вимаганням за виконання в інтересах, що дає хабар дій з використанням свого службового становища.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст.75 КК України звільнити засудженого Афендікова Євгенія Геннадійовича від відбування призначеного основного покарання, якщо він протягом випробного терміну –2 два роки не вчинить нового злочину й виконає покладені на нього зобов'язання.
Дата судового рішення: 2012-04-27
Номер судового рішення: 52216412
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 368. Одержання хабара

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.