Беда Олександр Миколайович

0

Місце роботи: Військова частина А1349
Посада: 
Склад корупційного правопорушення: Умисно, з корисливих мотивів та з метою особистого збагачення, шляхом зловживання своїм службовим становищем таємно викрав чуже — військове майно військової частини А1349, що перебувало у його віданні та знаходилося на складах зберігання майна РХБ захисту поточного забезпечення та недоторканності запасів, що розташовані на території аеродрому військової частини А1349.
Вид покарання (стягнення): Беда Олександра Миколайовича визнати винним у вчиненні злочину, передбаченого ст. 410 ч. 2 КК України та призначити покарання із застосуванням ст. 69 КК України у вигляді трьох років позбавлення волі. На підставі ст. 75 КК України засудженого Беда О.М. звільнити від відбування покарання у вигляді позбавлення волі з випробуванням, встановивши іспитовий строк – два роки.На підставі ст. 54 КК України засудженого Беда О.М. позбавити військового звання старшого прапорщика.На підставі ст. 55 КК України позбавити засудженого Беда О.М. права обіймати посади, пов”язані з організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими функціями строком на два роки.
Дата судового рішення: 2012-05-29
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Частина друга статті 410 Викрадення, привласнення, вимагання військовослужбовцем зброї, бойових припасів, вибухових або інших бойових речовин, засобів пересування, військової та спеціальної техніки чи іншого військового майна, а також заволодіння ними шляхом шахрайства або зловживання службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.