Васильєв Сергій Дмитрович

0

Місце роботи: м. Хотин Хотинського району Чернівецької області
Посада: архітектор
Склад корупційного правопорушення: Одержання неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, або пропозиція здійснити вплив за надання такої вигоди
Вид покарання (стягнення): Васильєва Сергія Дмитровича визнати винним у скоєнні злочину, передбаченого ст. 369-2 ч. 2 КК України і призначити йому покарання у вигляді сплати штрафу в розмірі 25500 (двадцяти п»яти тисяч п»ятисот) гривень. Стягнути з Васильєва С.Д. на користь Львівського науково-дослідного інституту судових експертиз судові витрати.
Дата судового рішення: 2012-03-15
Номер судового рішення: 1-35/12
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 369-2. Зловживання впливом

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.