Пилипенко Микола Олександрович

0

Місце роботи: Комунальне підприємство територіальної громади смт.Новомиколаївка Новомиколаївського району Запорізької області.
Посада: Директор.
Склад корупційного правопорушення: Зловживання службовою особою своїм службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки.
Вид покарання (стягнення): Пилипенка М.О. визнати винним і призначити йому на підставі ст.69 КК України за ч.2 ст. 364 КК України покарання у вигляді штрафу в розмірі 2000 гривень в дохід держави.
Дата судового рішення: 2011-09-07
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.