Кривинчук Оксана Миколаївна

0

Місце роботи: філія ВАТ КБ «Надра»
Посада: провідний економіст відділу по роботі з пластиковими картками
Склад корупційного правопорушення: Співучасть у привласненні чужого майна, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене повторно, в особливо великих розмірах, організованою групою.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 75 КК України звільнити Кривинчук Оксану Миколаївну від відбування призначеного основного покарання у вигляді позбавлення волі , якщо вона протягом двох років іспитового строку не вчинить нового злочину і виконає покладені на неї зобов»язання .
Дата судового рішення: 2011-12-26
Номер судового рішення: 1-68/11
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.