Комаренко Олег Миколайович

0

Місце роботи: Відділ архітектури виконкому Київської районної в м. Полтаві ради
Посада: головний спеціаліст, землевпорядник
Склад корупційного правопорушення: Одержання службовою особою в будь-якому вигляді хабара у значному розмірі, за виконання в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням свого службового становища.
Вид покарання (стягнення): Комаренка Олега Миколайовича визнати винним у скоєнні злочину, передбаченого ст. 368 ч.2 КК України і призначити йому покарання у вигляді 3 років позбавлення волі, з позбавлення права займати посади, пов”язані з виконанням адміністративно-господарських та організаційно-розпорядчих повноважень строком на 1 рік. На підставі ст.75 КК України звільнити Комаренка О.М., від призначеного покарання у вигляді позбавлення волі, якщо він протягом 2 років не вчинить нового злочину.
Дата судового рішення: 2012-03-26
Номер судового рішення: 1609/1487/2012
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 368. Одержання хабара

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.