Пархоменко Павло Сергійович

0

Місце роботи: СКР Зарічного РВ СМУ ГУМВС України в Сумській області
Посада: оперуповноважений
Склад корупційного правопорушення: Пархоменко П.С., будучи службовою особою, яка виконує функції представника влади, діючи в інших особистих інтересах та з користі, явно виходячи за межі наданих йому владних повноважень працівника органів міліції, незаконно доставив 11.08.2009 до органу міліції потерпілого Карижського Р.О. чим заподіяв істотну шкоду, що виразилась у вигляді грубого порушення охоронюваних Конституцією України та Законами України прав гр.-н Карижського Р.О. на свободу та особисту недоторканність, а також у вигляді підриву авторитету та престижу правоохоронних органів державної влади та своїми умисними діями, вчиненими за попередньою змовою з Падалицею Ю.В, шляхом вимагання отримав від Карижського Р.О. 19.08.2009 року хабар в сумі 500 доларів США що згідно з курсом Національного банку України станом на 19.08.2009 року становило 3914 грн.80 коп. за не притягнення останнього до кримінальної відповідальності шляхом укриття злочину та непроведення за вказаним фактом дізнання.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 70 ч.1 ККУ призначити покарання за сукупністю злочинів шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим і остаточно визначити до відбуття покарання у виді 1 року 7 місяців 9 днів позбавлення воли з позбавленням права обіймати певні посади чи займатись певною діяльності у сфері проходження як публічної служби так і служби в правоохоронних органах на строк 3 роки з конфіскацією майна ( крім житла).Зарахувати в строк відбуття покарання засудженому Пархоменку Павлу Сергійовичу строк утримання його під вартою з 20.08.2009 року по 29.03.2011 року і вважати його таким, що відбув основне покарання за даним вироком у виді одного року семи місяців дев'яти днів позбавлення волі.
Дата судового рішення: 2012-01-06
Номер судового рішення: 1-22/12
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 365. Перевищення влади або службових повноважень

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.