Піскун Аліна Анатоліївна

0

Місце роботи: газета «Вісті»
Посада: бухгалтер
Склад корупційного правопорушення: Привласнення чужого майна шляхом зловживання своїм службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб, а також розтрату чужого майна шляхом зловживання своїм службовим становищем, вчинене повторно за попередньою змовою групою осіб.
Вид покарання (стягнення): За ч.3 ст.191 КК України призначити їй покарання у виді позбавлення волі строком на 3 роки 6 місяців з позбавленням права обіймати посади головного бухгалтера строком на 2 роки. На підставі ст.75, ст.76 КК України, звільнити Піскун Аліну Анатоліївну від відбування покарання з випробуванням, якщо вона на протязі одного року шість місяців іспитового строку не вчинить нового злочину і виконає покладені на неї обов'язки.
Дата судового рішення: 2011-11-24
Номер судового рішення: 1-166/11
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.