Шандрук Тамара Петрівна

0

Місце роботи: На час вчинення злочину: секретар Бережанської сільської виборчої комісії Лановецького району Тернопільської області
Посада: 
Склад корупційного правопорушення: Розтрата та привласнення чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинені за попередньою змовою групою осіб.
Вид покарання (стягнення): За ч.3 ст.191 КК України, і призначити їй покарання за цією статтею у виді обмеження волі строком на 3 (три) роки з позбавленням права займати посади пов’язані із здійсненням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій строком на 1 (один) рік. На підставі ст. 75 КК України Шандрук Т.П. від відбування призначеного основного покарання звільнити з випробуванням з іспитовим строком 1 (один) рік та з покладенням відповідно до ст. 76 КК України обов'язку не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу органу кримінально — виконавчої системи і повідомляти органи кримінально-виконавчої системи про зміну місця проживання та роботи.
Дата судового рішення: 2011-08-23
Номер судового рішення: 1-61/11
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.