Олексюк Ігор Олександрович

0

Місце роботи: Відділ розслідування дорожньо-транспортних пригод слідчого управління УМВС України в Хмельницькій області
Посада: старший слідчий
Склад корупційного правопорушення: Одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище хабара, у значному розмірі, поєднане з вимаганням у виді умисного створення умов, за яких особа вимушена дати хабара з метою запобігання шкідливим наслідкам щодо своїх прав і законних інтересів.
Вид покарання (стягнення): За ч.3 ст. 368 КК України призначити покарання із застосуванням ч.1 ст. 69 КК України – ДВА роки позбавлення волі, з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах строком на ДВА роки, та з конфіскацією частини належного йому майна, крім житла.
Дата судового рішення: 2012-03-22
Номер судового рішення: 2213/393/2012
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 368. Одержання хабара

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.