Томаш Йовжеф Яношович

0

Місце роботи: Солотвинська селищна рада
Посада: селищний голова
Склад корупційного правопорушення: В результаті протиправних дій селищного голови Солотвинської селищної ради Тячівського району Закарпатської області Томаша Й.Я. фермерському господарству «Карпати»(гр. Штефурі В.В.) незаконно надано в постійне користування земельну ділянку площею 0,50 га під розміщення прирельсових складів із земель Львівської залізниці ст. Солотвино-2, у звязку з чим державним інтересам в особі ДТГО «Львівська залізниця»завдано тяжких наслідків на суму 127282,97 грн.
Вид покарання (стягнення): Звільнити від кримінальної відповідальності Томаш Йовжефа Яношовича за ст. 367 ч. 2 КК України та кримінальну справу про його обвинувачення закрити на підставі ст. 11-1 Кримінально-процесуального кодексу України.
Дата судового рішення: 2012-01-27
Номер судового рішення: 711/120/2012
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 367. Службова недбалість

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.