Ірха Світлана Василівна

0

Місце роботи: ПП «Торговий дім «Єлисаветградський стандарт»
Посада: менеджер зі збуту
Склад корупційного правопорушення: Ірха Світлана Василівна скоїла заволодіння чужим майном шляхом обману та зловживання довірою (шахрайство), вчинене повторно; таємне викрадення чужого майна (крадіжку), вчинене повторно; а також привласнення та розтрату чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене повторно,
Вид покарання (стягнення): За ч.2 ст.185 КК України у виді позбавлення волі строком на 2 (два) роки, за ч.2 ст.190 КК України у виді позбавлення волі строком на 2 (два) роки 6 (шість) місяців, за ч.3 ст.191 КК України у виді позбавлення волі строком на 4 (чотири) роки з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з обліком, збереженням, управлінням та розпорядженням матеріальними цінностями строком на 3 (три) роки. На підставі ст.70 КК України, за сукупністю злочинів, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим Ірсі С.В. визначити остаточне покарання у виді позбавлення волі строком на 4 (чотири) роки з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з обліком, збереженням, управлінням та розпорядженням матеріальними цінностями строком на 3 (три) роки. На підставі ст.75 КК України звільнити Ірху С.В. від відбування призначеного основного покарання з випробуванням, встановивши іспитовий строк 3 (три) роки.
Дата судового рішення: 2011-12-07
Номер судового рішення: № 1-689/11
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.