Бойцун Орест Романович

0

Місце роботи: майстер
Посада: ГП «Пісковик»
Склад корупційного правопорушення: Бойцун О.Р. за попередньою змовою групою осіб вчинили привласнення чужого майна шляхом зловживання службовим становищем.
Вид покарання (стягнення): Бойцуну Оресту Романовичу за ст.191 ч.3 КК України із застосуванням ст. 69 КК України у вигляді 510 грн. штрафу без позбавлення права обіймати посади чи займатися певною діяльністю пов’язаною із його роботою. Міру запобіжного заходу до вступлення вироку в законну силу залишити попередню підписку про невиїзд із зареєстрованого місця проживання чи перебування.
Дата судового рішення: 2011-10-18
Номер судового рішення: № 1-172/11
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.