Нечай Микола Анатолійович

0

Місце роботи: Кам'янець-Подільська міська рада
Посада: На час вчинення злочину перебував на посаді керуючого справами виконавчого комітету
Склад корупційного правопорушення: Будучи службовою особою умисно, з корисливих мотивів та особистих інтересів і в інтересах третіх осіб, використовував владу та службове становище в супереч інтересам служби, що спричинило тяжкі наслідки.
Вид покарання (стягнення): За ч. 2 ст. 364 КК України у виді позбавлення волі строком на три роки з позбавленням права обіймати посади в органах місцевого самоврядування строком на три роки. Згідно ст.75 КК України засудженого Нечая Миколу Анатолійовича від відбуття основного покарання звільнити, якщо протягом одного року не вчинить нового злочину, з випробуванням. Міру запобіжного заходу засудженому Нечаю Миколі Анатолійовичу тримання під вартою змінити, звільнивши його з під варти із залу судового засідання негайно.
Дата судового рішення: 2011-07-05
Номер судового рішення: № 1-25/11
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.