Талалай Микола Миколайович

0

Місце роботи: Сектор карного розшуку Тернівського МВ ГУМВС в Дніпропетровської області
Посада: На час вчинення правопорушення: оперуповноважений сектору карного розшуку Тернівського МВ ГУМВС в Дніпропетровської області
Склад корупційного правопорушення: Талалай М.М. 05.01.2012 року перебуваючи на посаді оперуповноваженого сектору карного розшуку Тернівського МВ ГУМВС в Дніпропетровської області, будучи особою, уповноваженою на виконання функцій держави, використовуючи свої службові повноваження та пов’язані з цим можливості, з метою одержання неправомірної вигоди для себе, 05.01.2012 року, зателефонував громадянину Логвинець А.Б., використовуючи право, надане Законом України «Про міліцію», викликав його до Тернівського МВ ГУМВС України в Дніпропетровської області використовуючи відому йому інформацію щодо скоєних в м. Тернівка крадіжок, попросив Логвинець А.Б. передати йому грошові кошти в сумі 3 000 грн. за не вжиття заходів до притягнення його сина Логвинець М.А. до кримінальної відповідальності за ніби-то вчинені ним крадіжки кабелю та дизельного пального з автостоянки, належній ФОП Семеній О.Д., та не обрання щодо нього запобіжного заходу у виді утримання під вартою.
Вид покарання (стягнення): Адміністративне стягнення у вигляді штрафу на користь держави в розмірі 5 950 (п'ять тисяч дев'ятсот п'ятдесят) грн. з конфіскацією незаконно одержаної неправомірної вигоди — трьох банкнот номіналом 200 грн. з серійними номерами: ВЦ 7161365, ЄЦ 8340825, ЕЮ 3981570, трьох банкноти номіналом 100 доларів США з серійними номерами: KF22881961A, KF22881962A, KF22881966A, які знаходяться на зберіганні в камері зберігання речових доказів прокуратури м. Тернівка.
Дата судового рішення: 2012-02-08
Номер судового рішення: 440/201/12
Кодекси: Кодекс України про адміністративні правопорушення
Статті кодексів: Стаття 172-2. Порушення обмежень щодо використання службового становища

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.