Міненко Ігор Миколайович

0

Місце роботи: Військова частина А0665
Посада: На момент вчинення злочину: начальник служби ракетно-артилерійського озброєння технічної частини, підполковник
Склад корупційного правопорушення: Міненок І. М., будучи військовою службовою особою вчинив викрадення іншого військового майна із зловживанням службовим становищем за попередньою змовою групою осіб, що заподіяло істотну шкоду та умисне пошкодження іншого військового майна, що спричинило тяжкі наслідки.
Вид покарання (стягнення): За ч. 2 ст. 410 КК України-5 років позбавлення волі; за ч. 2 ст. 411 КК України-3 роки позбавлення волі. На підставі ст. 70 ч. 1 КК України шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим остаточно призначити Міненку Ігорю Миколайовичу 5 (п’ять) років позбавлення волі. На підставі ст. 75 КК України звільнити засудженого Міненка І.М. від призначеного судом покарання з випробовуванням з іспитовим строком на 2 (два) роки. Відповідно до 76 КК України зобов’язати Міненка І.М. періодично з’являтися для реєстрації в органи кримінально-виконавчої інспекції
Дата судового рішення: 2011-10-05
Номер судового рішення: 1/2508/146/2011
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.