Ткачук Володимир Мар’янович

0

Місце роботи: Снятинська ЦРЛ
Посада: заступник головного лікаря з експертизи непрацездатності
Склад корупційного правопорушення: Ткачук В.М. використовуючи свої службові повноваження та пов’язані з цим можливості, 28.10.2011 року в своєму службовому кабінеті одержав від Палійчук Євдокії Дмитрівни неправомірну вигоду у вигляді грошей в сумі 100 грн. за сприяння в отриманні нею групи інвалідності, а також 01.11.2011 Ткачук В.М. використовуючи свої службові повноваження та пов’язані з цим можливості, в своєму службовому кабінеті одержав від Зеленка Ярослава Васильовича неправомірну вигоду у вигляді грошей в сумі 50 грн. та від Кошарук Тетяни Василівни 300 грн. за сприяння в отриманні групи інвалідності. Таким чином, гр. Ткачук В.М., отримавши вказані кошти, порушив спеціальні обмеження щодо використання службового становища, передбачені ч.1 ст.6 Закону України «Про запобігання і протидії корупції», вчинивши таким чином адміністративне корупційне правопорушення, передбачене ч.1 ст.172-2 КУпАП.
Вид покарання (стягнення): Адміністративне стягнення у виді штрафу у розмірі 850 грн. з конфіскацією незаконно одержаної неправомірної вигоди матеріального характеру-450 грн., які звернути в дохід держави.
Дата судового рішення: 2012-01-04
Номер судового рішення: 3-2075/11
Кодекси: Кодекс України про адміністративні правопорушення
Статті кодексів: Стаття 172-2. Порушення обмежень щодо використання службового становища

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.