Вильчак Петро Петрович

0

Місце роботи: Не працює
Посада: Не працює
Склад корупційного правопорушення: Під час складання протоколу серії А 01 № 103373 від 21.09.2011 року про адміністративне правопорушення передбачене ч. 1 ст. 122 КУпАП відносно Вильчака П.П., останній запропонував працівнику міліції Дроньку І.Ф. грошову винагороду за не притягнення його до адміністративної відповідальності, а коли той відмовився, поклав поверху протоколу у службовому автомобілі марки ВАЗ 2106 реєстраційний номер 01-22, що належить УДАІ УМВС України в Закарпатській області, грошову банкноту номіналом 100 гривень.
Вид покарання (стягнення): Стягнення у вигляді штрафу у розмірі 850 грн.
Дата судового рішення: 2011-09-28
Номер судового рішення: 3-2421/11
Кодекси: Кодекс України про адміністративні правопорушення
Статті кодексів: Стаття 172-3. Пропозиція або надання неправомірної вигоди

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.