Дзюба Андрій Миколайович

0

Місце роботи: ТОВ «Автопасажир-транс»
Посада: водій
Склад корупційного правопорушення: Дзюба А.М., 23.09.2011 року, керуючи маршрутним транспортним засобом ГАЗ 27053ПАХ12ДВСПГ, державний номер ВВ 02-11 АА, на перехресті вул. 7 лінія-вул. Кірова м. Луганська, перевозив пасажирів в кількості яка не передбачена технічними характеристиками транспортного засобу, чим вчинив адміністративне правопорушення передбачене ч.1 ст. 121-2 КУпАП. Під час документування вищевказаного адміністративного правопорушення працівниками ВДАІ УМВС України м. Луганська, Дзюба А.М., з метою уникнення від адміністративної відповідальності, за нескладання стосовно нього адміністративного протоколу, запропонував і передав неправомірну винагороду інспектору ДПС ВДАІ м. Луганська старшому сержанту міліції Дроботу С.І., поклавши грошову купюру номіналом 50 (п’ятдесят) гривень поруч з ручкою перемикання передач службового автомобіля працівників ВДАІ-з державним спеціальним номером 0453.
Вид покарання (стягнення): Адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 1360 (одна тисяча триста шістдесят) гривень на користь держави.
Дата судового рішення: 2011-09-30
Номер судового рішення: 3-785/11
Кодекси: Кодекс України про адміністративні правопорушення
Статті кодексів: Стаття 172-3. Пропозиція або надання неправомірної вигоди

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.