Ченакал Василь Михайлович

0

Місце роботи: Не працює
Посада: Не працює
Склад корупційного правопорушення: Ченакал В.М. під час складання протоколу про адміністративне правопорушення, з метою уникнення від адміністративної відповідальності за вчинене, правопорушник Ченакал В.М. знаходячись в службовому автомобілі ВАЗ 2107 д.н.з. 0339 працівника ВДАІ Козельщинського РВ УМВС України в Полтавській області за вищевказаною адресою, запропонував інспектору Дігтерю А.В грошову винагороду у розмірі 50 грн. за не притягнення його до адміністративної відповідальності за ст. 121 ч.5 КУпАП.
Вид покарання (стягнення): Адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 850 грн. в дохід держави
Дата судового рішення: 2011-10-07
Номер судового рішення: 3-779/2011
Кодекси: Кодекс України про адміністративні правопорушення
Статті кодексів: Стаття 172-3. Пропозиція або надання неправомірної вигоди

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.