Тертишний Петро Миколайович

0

Місце роботи: СТОВ «Вільшанка»
Посада: завідувач гаражем автопарку
Склад корупційного правопорушення: Привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб
Вид покарання (стягнення): 3 (три) роки обмеження волі з позбавленням права обіймати матеріально відповідальні посади строком на 1 (один) рік. На підставі ст. 75 КК України звільнити від відбуття основного покарання, якщо останній, протягом однорічного іспитового строку, не вчинить нового злочину і виконає покладені на неї обов’язки. На підставі ст. 76 КК України, покласти обов'язки не виїжджати за межі України на постійне місце проживання без дозволу органу кримінально-виконавчої системи, повідомляти вказані органи про зміну місця проживання, роботи або навчання та періодично з’являтися в даний орган для реєстрації.
Дата судового рішення: 2011-12-05
Номер судового рішення: 45250020
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.