Пічевський Микола Степанович

0

Місце роботи: Музичанська сільська рада
Посада: голова
Склад корупційного правопорушення: Зловживання службовим становищем, тобто умисне, в інтересах третіх осіб, використанні своєї службовою особою влади, всупереч інтересам служби, що спричинило тяжкі наслідки; службове підроблення, тобто складання і видача завідомо неправдивих документів, що спричинило тяжкі наслідки.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 70 КК України, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим остаточно Пічевському Миколі Степановичу призначити покарання у вигляді 3 (трьох) років позбавлення волі без позбавлення права обіймати певні посади чи займатись певною діяльністю. На підставі ст. 75 КК України звільнити Пічевського Миколу Степановича від відбування основного покарання у вигляді позбавлення волі з випробуванням – іспитовим строком 1 (один) рік. Строк відбування покарання Пічевському Миколі Степановичу рахувати з моменту проголошення вироку. Зобов’язати Пічевського Миколу Степановича в період іспитового строку повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання, не виїжджати за межі України на постійне місце проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції. Запобіжний захід Пічевському Миколі Степановичу до набрання вироком законної сили залишити у вигляді підписки про невиїзд з постійного місця проживання.
Дата судового рішення: 2013-02-01
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.