Глущенко Максим Олександрович

0

Місце роботи: 
Посада: старший державний виконавець відділу державної виконавчої служби Слов'янського міськрайонного управління юстиції
Склад корупційного правопорушення: Одержання хабара у великому розмірі або службовою особою, яка займає відповідальне становище, або за попередньою змовою групою осіб, або повторно, або поєднане з вимаганням хабара.
Вид покарання (стягнення): Вироком Слов’янського міськрайонного суду Донецької області від 25 липня 2013 року засуджено за ч. 3 ст. 368 КК України до 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язанні з виконанням функцій держави строком на 2 роки, з конфіскацією майна, що є його власністю; на підставі 75,76 КК України звільнено від відбування покарання у вигляді позбавлення волі з конфіскацією майна, з випробувальним строком 3 роки. Апеляційний суд Донецької області ухвалив: апеляційну скаргу прокурора – задовольнити; вирок Слов’янського міськрайонного суду Донецької області від 25 липня 2013 року стосовно Глущенка Максима Олександровича – змінити, виключивши з його резолютивної частини вказівку на призначення додаткового покарання у виді конфіскації майна; Вважати Глущенка Максима Олександровича засудженим за ч. 3 ст. 368 КК України до 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язанні з виконанням функцій держави строком на 2 роки, на підставі 75 КК України звільнити від відбування основного покарання у вигляді позбавлення волі з випробуванням протягом іспитового строку 3 роки. В решті частини вирок суду залишити без зміни.
Дата судового рішення: 2013-09-17
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 368. Одержання хабара

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.