Іванюта Олег Дмитрович

0

Місце роботи: 
Посада: заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – Новофедорівської сільської ради
Склад корупційного правопорушення: ч.1 ст. 172-4 КУпАП
Вид покарання (стягнення): Постанову Голопристанського районного суду Херсонської області від 22.08.2013 року про притягнення Іванюти Олега Дмитровича до адміністративної відповідальності за ч.1 ст. 172-4 КУпАП, — змінити. Виключити з мотивувальної частини постанови посилання на надання Іванютою О.Д. платних адвокатських послуг в якості захисника підсудних Слудчика В.О., Власенка О.М., Руденка А.В., Руденко В.А. 07.06.2013, 14.06.2013 року, 08.07.2013 року, 10.07.2013 року. Вважати Іванюту Олега Дмитровича винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 172-4 КУпАП із накладенням на нього стягнення у вигляді штрафу в розмірі 70 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян в сумі 1190 грн. без конфіскації винагороди від роботи за сумісництвом.
Дата судового рішення: 2013-10-11
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кодекс України про адміністративні правопорушення
Статті кодексів: Стаття 172-4. Порушення обмежень щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.