Пудло Сергій Геннадійович

0

Місце роботи: 
Посада: начальник речового складу військової частини А3283
Склад корупційного правопорушення: Викрадення іншого військового майна, вчинене військовою службовою особою шляхом зловживання службовим становищем.
Вид покарання (стягнення): Пудло Сергія Геннадійовича визнати винним у вчиненні злочину, передбаченого ст.410 ч.2 Кримінального кодексу України і призначити йому покарання з застосуванням ст. 69 КК України у вигляді позбавлення волі строком на 2 (два) роки. На підставі ст.55 КК України позбавити Пудло Сергія Геннадійовича обіймати посади, пов’язані з адміністративно-господарською діяльністю строком на 2 (два) роки. На підставі ч.1 ст.58 КК України замінити основне покарання Пудло Сергію Геннадійовичу у вигляді позбавлення волі строком на 2 (два) роки на службове обмеження для військовослужбовців строком на 2 (два) роки. На підставі ч.2 ст.58 КК України в період службового обмеження проводити щомісячні відрахування із суми грошового забезпечення Пудло Сергія Геннадійовича в дохід держави в розмірі 15%. Остаточне покарання Пудло Сергію Геннадійовичу призначити у вигляді службового обмеження для військовослужбовців строком на 2 (два) роки, зі щомісячним відрахуванням 15% із суми грошового забезпечення в дохід держави, з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з адміністративно-господарською діяльністю, строком на 2 (два) роки.
Дата судового рішення: 2013-02-15
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Частина друга статті 410 Викрадення, привласнення, вимагання військовослужбовцем зброї, бойових припасів, вибухових або інших бойових речовин, засобів пересування, військової та спеціальної техніки чи іншого військового майна, а також заволодіння ними шляхом шахрайства або зловживання службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.