Міненко Володимир Едуардович

0

Місце роботи: 
Посада: завідувач державної лабораторної ветеринарно-санітарної експертизи на ринку Новобузької районної державної лікарні ветеринарної медицини
Склад корупційного правопорушення: Міненко В.Е. являючись лікарем ветеринарної медицини 13 розряду, обіймаючи посаду завідувача державної лабораторної ветеринарно-санітарної експертизи на ринку Новобузької районної державної лікарні ветеринарної медицини, будучи суб’єктом відповідальності за корупційні правопорушення та водночас зареєстрований як суб’єкт підприємницької діяльності, з 01 липня 2011 року по 26 листопада 2012 року, займаючись підприємницькою діяльністю, отримував доходи, надаючи ветеринарні послуги тваринам приватного сектору, чим порушив спеціальні обмеження, спрямовані на запобігання і протидію корупції, що встановлені п. 1 ч. 1 ст. 7 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», за що передбачена адміністративна відповідальність за ч. 1 ст. 172-4 КУпАП.
Вид покарання (стягнення): Постановою Новобузького районного суду Миколаївської області притягнутий до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 172-4 КУпАП з накладенням адміністративного стягнення у вигляді штрафу в розмірі 850 грн. з конфіскацією в дохід держави незаконно отриманого доходу від підприємницької діяльності.Постанову Новобузького районного суду Миколаївської області від 24 грудня 2012 року відносно Міненка Володимира Едуардовича – залишити без змін.
Дата судового рішення: 2013-03-11
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кодекс України про адміністративні правопорушення
Статті кодексів: Стаття 172-4. Порушення обмежень щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.