Андрійченко Роман Іванович

0

Місце роботи: 
Посада: старший оперуповноважений відділу організації викриття податкових злочинів головного відділу податкової міліції Державної податкової інспекції у м. Чернігові
Склад корупційного правопорушення: Закінчений замах на одержання службовою особою неправомірної вигоди у значному розмірі, за відсутності ознак хабарництва, тобто незаконне збагачення.
Вид покарання (стягнення): Андрійченка Романа Івановича , 08.10.1978 року народження, визнати винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 15 , ч.1 ст. 368-2 КК України і призначити йому покарання у вигляді штрафу в розмірі 8500, 00 ( вісім тисяч п»ятсот ) гривень.
Дата судового рішення: 2013-02-28
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 368-2. Незаконне збагачення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.