Шеєнков Михайло Михайлович

0

Місце роботи: 
Посада: начальник відділу обстеження території № 2 КП «Київ благоустрій"
Склад корупційного правопорушення: Одержання хабара у значному розмірі
Вид покарання (стягнення): Засуджено за ч. 2 ст. 368 КК до покарання у виді позбавлення волі на строк 5 років з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій на строк 2 роки. На підставі ст. 75 КК Шеєнкова М.М. звільнено від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком тривалістю 3 роки та покладено обов’язки, передбачені п. п. 2, 3, 4 ч. 1 ст. 76 КК. Колегія суддів судової палати у кримінальних справах Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ ухалила: вирок Солом’янського районного суду м. Києва від 14 грудня 2011 року та ухвалу Апеляційного суду м. Києва від 27 вересня 2012 року щодо Шеєнкова Михайла Михайловича змінити та важати Шеєнкова М. М. засудженими за ч. 2 ст. 368 КК в редакції Закону України від 05 квітня 2001 року.
Дата судового рішення: 2012-09-27
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 368. Одержання хабара

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.