Криворучко Микола Антонович

0

Місце роботи: Коломацька районна державна лікарня ветеринарної медицини
Посада: виконуючий обов'язки начальника
Склад корупційного правопорушення: Заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем.
Вид покарання (стягнення): КРИВОРУЧКА МИКОЛУ АНТОНОВИЧА визнати винним в скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 191 КК України і призначити йому покарання у вигляді 2 (двох) років обмеження волі з позбавленням права обіймати керівні посади на будь-яких підприємствах, установах, організаціях, незалежно від форми їх власності строком на 1 (один) рік. Міру запобіжного заходу Криворучку Миколі Антоновичу до набрання вироку законної сили, залишити підписку про невиїзд з постійного місця проживання. КРИВОРУЧКА МИКОЛУ АНТОНОВИЧА від відбування основного покарання у вигляді 2 (двох) років обмеження волі, на підставі п. «г»ст. 1 Закону України «Про амністію у 2011 році»від 08 липня 2011 року – звільнити.
Дата судового рішення: 2012-12-25
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Частина друга статті 191 Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.