Ковалевський Сергій Юрійович

0

Місце роботи: Територіальне управління МНС України в Херсонській області
Посада: начальник служби цивільного захисту в м. Нова Каховка
Склад корупційного правопорушення: Зловживання службовим становищем, тобто умисне, з корисливих мотивів, використання службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, якщо воно завдало істотну шкоду охоронюваним законом державним інтересам, а також шахрайство, тобто заволодіння чужим майном шляхом обману.
Вид покарання (стягнення): Згідно ст. 70 КК України, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим остаточно призначити покарання Ковалевському С.Ю. у виді обмеження волі строком на 1 (один) рік 6 (шість) місяців з позбавленням права обіймати посади, пов»язані з виконанням адміністративно-господарських та організаційно-розпорядчих функцій у державних органах строком на 1 (один) рік та зі штрафом в розмірі 4250 грн., що відповідає 250 неоподаткованим мінімумам доходів громадян. На підставі ст. 75 КК України звільнити Ковалевського С.Ю. від відбування основного покарання з випробуванням, встановивши йому іспитовий строк в 1 (один) рік.
Дата судового рішення: 2013-01-29
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.