Калугін Геннадій Миколайович

0

Місце роботи: Управління ДАІ ГУ МВС України в Одеській області
Посада: Старший інспектор відділу організації дорожнього руху й нагляду за станом доріг
Склад корупційного правопорушення: Одержання посадовою особою в будь-якому виді хабара в значному розмірі за виконання в інтересах того, хто дає хабар, будь-якої дії з використанням наданої йому влади.
Вид покарання (стягнення): Калугіна Геннадія Миколайовича визнати винним у вчиненні злочину, передбаченого ст. 368 ч.2 КК України й призначити йому покарання у вигляді штрафу в розмірі 15300 (п'ятнадцять тисяч триста) грн., з позбавленням права займати посади в органах МВС України строком на 1 (один) рік.
Дата судового рішення: 2012-12-17
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 368. Одержання хабара

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.