Різаєв Ремзі Тохірович

0

Місце роботи: Центральний РВ Сімферопольського міського управління ГУ МВС України в АР Крим
Посада: начальник сектора охорони громадського порядку
Склад корупційного правопорушення: Різаєв Ремзі Тохірович, будучи службовою особою, займаючи з 28 жовтня 2011 року, на підставі наказу № 470 о/с, посаду начальника сектора охорони громадського порядку Центрального РВ Сімферопольського міського управління ГУ МВС України в АР Крим та перебуваючи в звані капітана міліції, лорушив встановлені законом обмеження щодо використання свого службового становища та пов'язаних з цим можливостей з метою одержання неправомірної вигоди вчинив корупційне правопорушення, відповідальність за яке передбачено ст.. 6 «Обмеження щодо використання службового становища» ЗУ «Про засади запобігання і протидії корупції» та ч.2 ст.172-2 КУАП .
Вид покарання (стягнення): Різаєва Ремзі Тохіровича, 29.06.1981 року народження, громадянина України, зареєстрований за адресою: м. Сімферополь, вул.. Футболістів, 20, проживає за адресою: Сімферопольський район, с. Строганівка, пров. Кунешлі,5 визнати винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 172-2 КУпАП і застосувати до нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу в дохід держави в сумі 8500 (вісім тисяч п’ятсот) гривень.
Дата судового рішення: 2012-02-24
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кодекс України про адміністративні правопорушення
Статті кодексів: Стаття 172-2. Порушення обмежень щодо використання службового становища

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.