Путченко Михайло Федорович

0

Місце роботи: військова частина А1232
Посада: помічник командира частини – начальник фінансово-економічної служби
Склад корупційного правопорушення: Путченка М. Ф. будучи військовою службовою особою, зловживаючи своїм службовим становищем, діючи умисно, з корисливих мотивів, за попередньою змовою групою осіб заволодів та привласнив державні грошові кошти та вчинив службове підроблення, що призвело до вчинення заволодіння, привласнення та розтрати грошових коштів в особливо великих розмірах.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст., ст. 70, 72 КК України остаточну міру покарання Путченку М. Ф. призначити шляхом часткового складання призначених покарань у вигляді 5-ти років позбавлення волі з позбавленням права займати посади, пов’язані з здійсненням бухгалтерського обліку та обліку товаро-матеріальних цінностей строком на три роки, штрафу в розмірі 85000 грн., який виконувати самостійно. По ч. 3 ст. 209 КК України ПУТЧЕНКА М. Ф. виправдати за відсутністю в його діях складу даного злочину.
Дата судового рішення: 2012-12-19
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.