Собчук Олександр Петрович

0

Місце роботи: Бутівська сільська рада
Посада: голова
Склад корупційного правопорушення: Одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище, хабара у значному розмірі за виконання в інтересах того,хто дає хабара дій,з використанням наданого їм службового становища.
Вид покарання (стягнення): Собчука Олександра Петровича визнати винним у скоєнні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, і призначити йому покарання у вигляді п"яти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади,пов"язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно- господарських функцій строком на два роки та конфіскацією належного йому майна.
Дата судового рішення: 2013-01-10
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 368. Одержання хабара

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.