Крисіна Людмила Геннадіївна

0

Місце роботи: 
Посада: 
Склад корупційного правопорушення: Заволодіння чужим майном шляхом обману (шахрайство); підбурювання до дачі хабара та замах на заволодіння чужим майном шляхом обману (шахрайства), вчинене повторно
Вид покарання (стягнення): На підставі ст.70 КК України шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, остаточно призначити покарання у вигляді 2 / двох / років обмеження волі. На підставі ст. 75 КК України звільнити засуджену Крисіну Людмилу Геннадіївну від реального відбування покарання з випробуванням, встановивши їй іспитовий термін на 2 / два / роки.
Дата судового рішення: 2012-08-28
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.