Салко Віталій Юрійович

0

Місце роботи: ДП «Мокрянське ЛМГ»
Посада: майстер лісу Мокрянського лісництва
Склад корупційного правопорушення: Салко В.Ю., працюючи майстром лісу Мокрянського лісництва ДП «Мокрянське ЛМГ», проклеймувавши у кварталі № 7/1, 4 Мокрянського лісництва, тобто відвівши у рубку на 190 дерев породи «ялина»більше ніж передбачено лісорубним квитком та матеріалами відводу, загальною кубомасою 153 м?, у результаті чого вони були незаконно зрубані лісорубами Мокрянського лісництва, вчинив зловживання своїм службовим становищем, чим заподіяв тяжкі наслідки державним інтересам на загальну суму 410025.85 грв.
Вид покарання (стягнення): Салко Віталія Юрійовича визнати винним у вчиненні злочину передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України і призначити йому покарання у виді позбавлення волі на три роки з позбавленням права займати керівні посади у державних установах, підприємствах, організаціях на один рік і шість місяців. На підставі ст. 75 КК України звільнити Салко В.Ю. від призначеного йому основного покарання, якщо він протягом двох років не вчинить нового злочину та виконає покладені на нього судом обов’язки. На підставі ст. 76 КК України покласти на засудженого Салко Віталія Юрійовича обов’язок не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції та повідомляти цю інспекцію про зміну місця проживання або роботи.
Дата судового рішення: 2012-10-23
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.