Танцур Олександр Петрович

0

Місце роботи: «Чугуївське ДЕП» ДП «Харківський облавтодор» ВАТ «Державна акціонерна компанія« Автомобільні дороги України »
Посада: головний інжинер
Склад корупційного правопорушення: Одержання службовою особою хабара у значному розмірі за виконання в інтересах того, хто дає хабара, будь-якої дії з використанням свого службового становища.
Вид покарання (стягнення): Танцуру Олександра Петровича визнати винним у скоєнні злочину передбаченого ч.2 ст.368 КК України та призначити йому покарання у вигляді 3 (трьох) років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади пов'язані з організаційно-розпорядчими чи адміністративно-господарськими функціями строком на три роки. Відповідно до ст.75 КК України засудженого Танцура А.П. від відбуття призначеного основного і додаткового покарання звільнити з випробуванням, встановивши іспитовий строк в один рік
Дата судового рішення: 2012-03-19
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 368. Одержання хабара

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.